Блендер стаціонарний Zepline ZP-005 для коктейлів і смузі 4500 Вт чаша на 2 л Чорно-червоний
Блендер Zepline ZP-005 — це професійний стаціонарний блендер від виробника, призначений для подрібнення та перемішування продуктів в однорідну масу. Завдяки потужній потужності 4500 Вт і об'ємному глечику на 2 літри, цей блендер дає змогу готувати найрізноманітніші страви, включно зі смузі, молочними та фруктовими коктейлі, супами-пюре, морозивом із заморожених фруктів і навіть різними рідкими коктейлі з льодом.
Переваги:
- Виготовлений із високоякісних та екологічно безпечних матеріалів;
- Велика потужність 4500 Вт дає змогу подрібнити не тільки овочі та фрукти, а й горіхи, тверді фрукти, і навіть шматочки льоду;
- Чудово підходить для приготування смузі, соусів, супів та інших корисних страв;
- Практичний і зручний у використанні — прискорений і комфортний процес приготування їжі з можливістю вибору необхідної швидкості.
Технічні характеристики:
- Тип: блендер;
- Леза: нержавіюча сталь;
- Потужність: 4500 ватів;
- Об'єм чаші: 2 літри;
- Кількість швидкостей: 15;
- Є імпульсний режим для оброблення особливо твердих продуктів;
- Спеціальні ножі для подрібнення льоду;
- Живлення: від мережі 220 – 240V 50Hz;
- Розмір: 38 x 19 x 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 15 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Червоний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴




