
Сушарка для фруктів і овочів Zepline ZP-029, Сушильний апарат дегідрататор 800W 5 секцій на 5 кг сірий
1 256 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Сушарка для фруктів і овочів Zepline ZP-029, Сушильний апарат дегідрататор 800W 5 секцій на 5 кг
Сушарки для овочів і фруктів дегідратор Zepline ZP-029 електричний 800 Вт 5 секцій. Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід і лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей. Міцний пластиковий корпус і наявність п'яти секцій для розміщення продуктів роблять його ефективним і надійним. Прозора кришка дає змогу стежити за процесом висушування.
Переваги:
- Можливість регулювання температури сушіння;
- функція вентилятора;
- Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг;
- Рівномірний розподіл прогрівання по всіх піддонах.
Характеристики:
- Потужність: 800 Вт
- Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz;
- Діапазон температур: 35-70°C;
- Захист від перегрівання: так;
- Кількість рівнів сушіння: 5;
- до 1 кг на піддон;
- Матеріал: метал;
- Довжина кабелю живлення: 1 м;
- Вага: 2,5 кг.
- Розмір 32х28 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 5 л |
| Діаметр секцій | 320 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴




