Якісний активний сабвуфер в автомобіль c блютузом XPLOD BASS POWER 500W
з вбудованим підсилювачем, з пультом дистанційного керування и фазоінвертором.
Основні особливості сабвуфера XPLOD BASS POWER 10" 500W:
- Ця модель має вбудований Bluetooth!
- В сабвуфере є власний МР3 плеєр, який відтворює музику з USB флешки и картки пам'яті microSD;
- У сабвуфері також є високоякісний FM приймач (радіо), антеною до якому слугує тонкий скручений провід;
- З одному сторони сабвуфера розміщений низькочастотний динамік, захищений декоративний решіткою, а з інший — панель керування, високочастотний динамік (пискавка) и фазоінвертор;
- На панели керування розташовані кнопки керування и регулятор гучності, регулятори високих и низьких частот и кнопка увімкнення.
Корпус виготовлений з МДФ, обтягнутий матеріалом схожим на повсть, має дуже стильний унікальний дизайн.
Цей сабвуфер є універсальним, оскільки можна використовувати як для автомобіля, так и в домашніх умовах (за допомогою кабеля 220 В).
Мережевий шнур для під'єднання до розетке 220 В и штекер для під'єднання до бортовий мережі автомобіля йдуть в комплекте.
Сабвуфер можна під'єднати до смартфону, ноутбуку, ПК, планшету з допомогою додаткового кабеля або блютуза, а також до вашої автомагнітолі RCA кабелем через аудіовхід (2 тюльпана).
Технічні Характеристики сабвуфера XPLOD BASS POWER 10" 500W (заявлені виробником):
- Bluetooth з'єднання;
- Вбудований підсилювач;
- Номінальна потужність 100 Вт;
- Максимальна потужність 500 Вт (заявлено виробником):
- MP3 плеєр;
- Інтерфейси: USB, microSD;
- Стереовхід RCA для під'єднання зовнішніх джерел сигнала;
- Вхід 12 В/220 В;
- Керування плеєром на корпусе и з пульта ДК;
- Регулювання гучності, тембра ВЧ и НЧ;
- Частота: 100 Гц - 18 кГц;
- SNR: 80 дБ, 1 Вт/м;
- Дистанційне керування рівнем баса;
- Розмір: 495 х 300 х 305 мм;
- Діаметр динаміка 10 дюймів 10" (25 см);
- Опір: 4 Ом;
- Колір: чорний;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BLUETOOLS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 1 670 ₴






