Довга, округла, тунелева форма дає змогу краще отримувати низькочастотний звук. Спеціальний матеріал обшивки забезпечує внутрішній динамічний природний і глибокий бас. Мембрана динаміка захищена від зовнішніх пошкоджень міцним, але тонким сталевим корпусом. Чорний стильний колір добре гармонує з інтер'єром і оббивкою будь-якого автомобіля. Цей сабвуфер є унікальним, його можна під'єднати до комп'ютера, телевізора, музичного центру, автомагнітолу тощо. Також у цій моделі вбудований Bluetooth. Тобто можна передавати музику через телефон, планшет тощо. Пікова потужність: 200W Номінальна: 100W Розміри: 183 x 200 х 400 mm Живлення: 12В і 220 В Регулювання: тембра, Баса, гучності, Кнопки керування відтворенням...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 6" |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 8000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴






