Massage seat topper масажна накидка з підігрівом досить просто кріпиться на кріслі, стільці, а також автомобільному кріслі! Крім того, масажну накидку з підігрівом Massage seat topper можна використовувати як масажер на крісло, а також її можна використовувати як масажний килимок!
Масажна автомобільна накидка JB-100C врятує Вас від болю в зоні спини, зніме напруження м'язів шиї, спини, ніг, поліпшить обмін речовин і кровообіг. Масажна накидка працює за допомогою пульта керування, а також має різні режими інтенсивності роботи. Massage seat topper підходить для ефективного використання для будь-якого члена сім'ї, у будь-якому положенні (надявному положенні, лежачи).
Накидка на крісло масажна використовується у разі таких симптомів і проблем:
– у разі фіз. навантажень, для зняття напруження в м'язах;
- під час догляду за хворобливими людьми кіт не може ходити
- для зняття болю в м'язах у суглобах;
- у разі тривалого водіння, для зняття некомфортного стану;
— у разі боротьби із зайвою вагою, для лікування та профілактики целюліту.
Накидка на сидіння автомобіля Massage seat topper — послугує Вам і Вашій родині, як справжній персональний масажист у будинку. Цю накидку Ви можете використовувати як вдома, так і в автомобілі, на дачі, на роботі, взагалі практично скрізь, де це Вам необхідно!
Основні переваги Масажної накидки Massage seat topper:
- масажні двигуни — 5 шт.;
- масажні зони — 3 шт.;
- можливість використання накидки практично скрізь;
- наявність пульта керування;
- впровадження накидки в різних положеннях;
— можливість догляду за хворими.
- якісний тканинний склад.
До комплекту універсального масажного сидіння з підігрівом входить:
1. Накидка масажна на сидіння Massage seat topper JB-100C
2. Адаптер (220 V).
3. Адаптер (12V).
Характеристики
Тип масажу
Вібромасаж
Тип масажера
Масажна накидка на крісло
Комплектація
Масажна накидка на сидіння Massage seat topper JB-100C, Адаптер (220 V), Адаптер (12V).
Колір
Чорний
Функції
Підігрівання
Країна-виробник товару
Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажна накидка |
| Тип масажної накидки | Вібраційна |
| Вид масажного впливу | Розминання, Вібрація, Інфрачервоне прогрівання |
| Область масажу | Плечі, Поперек, Спина, Талія, Шия, Сідниці, Верхня частина спини, Нижня частина спини, Вся спина |
| Форма | Фігурна |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 2 |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Кількість роликів | 5 |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 850 ₴






