
Стелаж для мікрохвильовки на два відділення Multi-Function Telescopic Framework (8018)
330 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Багатофункціональний стелаж-полицю для мікрохвильовки и інший побутової техніки дасть змогу вам неабияк заощадити місце и організувати лад на кухні. Міцний каркас виготовлений з неіржавкої сталі, що отлично підійде для розміщення стелажа поруч з раковиною, або місцях з підвищеної вологістю. Якісний стелаж отлично підійде вам в будь-якому куточку вашого дома, правильно організує простір и додасть комфорт в щоденних клопоту.
- Тип: полиця органайзер полиця в шафа;
- Матеріал: метал, пластик;
- Полички повністю металеві;
- Розміри: 49,5-85 х 60,5 х 25 см
- Вага: 0,9 кг;
- Цвет: білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 2 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання розміру | Так |
| Спосіб установки | Настільний |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | Алюміній |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴







