-20%

Портативна акустична система 20W з мікрофоном RX-6258 Bluetooth колонка
3 500 ₴
2 800 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна акустична система 20W з мікрофоном RX-6258 - портативна активна колонка-комбік із мікрофоном, ідеально підходить для шкільних урочистостей, конференцій, публічних виступів, виставок, рекламних акцій та багатьох інших місць, де потрібно провести ваш захід із сильним і якісним звуком. Або це може бути караоке-вечірка, яку ми всі так любимо.
Особливості:
- Завдяки вбудованим світлодіодам динамік вразить усіх гостей оригінальними візуальними ефектами.
- Вбудований модуль Bluetooth дає змогу відтворювати музику безпосередньо з телефона або планшета.
- Це ідеальне рішення для всіх любителів активного відпочинку.
- Ця колонка ідеально підходить для зовнішнього відтворення завдяки вбудованій батареї, яка дає вам грати на відкритому повітрі, не під'єднуючись до мережі.
- Дуже зручна у використанні: має функцію зв'язку через Bluetooth і вхід SD, USB, так що ви можете відтворювати музику з найзручніших і найпопулярніших носіїв.
- Колонка виготовлена з високоякісних матеріалів. Є Bluetooth-під'єднання. Є світлодіодна підсвітка динаміка (можна вмикати або вимикати) і за периметром низу колонки.
Характеристи:
- Матеріал: пластик;
- Тип колонки: акустичні системи;
- BT специфікація: BT 5.0;
- Динаміки: 6,5"x2 дюйма
- Функції:/ехо/бас/високі частоти/світлодіодний дисплей
- Зв'язок: Bluetooth/USB/TF/FM/караоке/TWS/AUX
- Номінальна потужність: 20 W;
- Дротовий мікрофон
- Частотний діапазон: 100Hz-20KHz;
- Живлення: мережа 100В-240В 50Гц/60Гц: 3.7V;
- Акумулятор: вбудований 2400 mAh;
- Розмір: 20 х 19 х 49.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портативні |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Потужність | 20 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Чутливість | 96 дБ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 15000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴





