Заспокійлива затишна масажна зігрівальна ковдра від shaper image — персональна електрична підігрівна устілка для ніг із вібромасажем! Це зручний кокон, який заспокоює, зігріває та розслаблює. Заспокійливо впливає на певні точки тиску за допомогою масажу, впливаючи теплом на ступні, щиколотки та ноги! 3 терапевтичних режими нагрівання в поєднанні з 3 типами масажу для 9 розслаблювальних комбінацій. Контролер в один дотик (з 3 параметрами терапевтичного тепла та 3 налаштуваннями масажу). Також є функція автоматичного вимкнення, яка гарантує, що він ніколи не перегріється. Виготовлений із м'якої тканини Sherpa для додаткового комфорту.
Переваги:
- Допомагає заспокоїти м'язові болі, розслабити жорсткі суглоби, заспокоює біль у разі артриту та навіть допомагає полегшити менструальні спазми
- Контролер одним дотиком
- 3 терапевтичні режими нагрівання та 3 режими вібрації для масажу
- Наповнювач із глиняних кульок поглинає заспокійливе тепло
- Автоматичне вимкнення гарантує, що він ніколи не перегріється
Характеристики:
- Матеріал Тканина Sherpa
- Довжина шнура 2,5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 65 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.8 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






