Нічник проєктує зоряне небо на стелю та стіни будь-якого приміщення, перетворюючи стіни на яскраву космічну панораму. Проєктор зоряне небо додасть яскравості та насиченості будь-якому вечора. Нічник проєктор ідеально підходить у будь-який інтер'єр, потішить вашу дитину, створить романтичну атмосферу, додасть яскравості будь-якому вечора.
Переваги:
- Може використовуватися як диско куля.
- Це можливо завдяки багатофункціональності цього дитячого нічника світильника.
- Нічник світлодіодний, має 32 світлові режими різної барвистості, 3 рівні яскравості, які ви можете перемикати залежно від ситуації.
- Всі функції ви можете вмикати та вимикати окремо на різних рівнях яскравості та комбінуючи їх.
Характеристики:
- Тип: нічник-проєктор
- Тип встановлення: настільний
- Живлення: живлення від USB-порту, живлення від мережі
- Тип батарейок: 2 ААА
- Матеріал арматури: Пластик
- Матеріал плафона: Пластик
- Керування: Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Напруга живлення | 220 В |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴









