Електричний притискний гриль RAF — мобільний стаціонарний апарат, який Ви можете встановити в будь-якому зручному місці, а за потреби винести на веранду або на вулицю, де є можливість під'єднати його в стандартну електричну мережу. Такий гриль стане в пригоді в заміському будинку або на дачі, адже з ним ви зможете приготувати найсмачніші стейки, овочі, ковбаски та навіть шашлик у будь-яку погоду.
Антипригарне покриття пластинок допоможе вам легко та швидко протерти її після використання. Створки гриля розкриваються на 180 градусів, що дає змогу використовувати їх як поверхні для смаження одночасно. Є спеціальний піддон, куди стікатиме весь сік від продуктів.
Особливості:
- Піддон для жиру;
- Антипригарне покриття;
- Індикатор увімкнення та готовності до роботи;
- Таймер приготування.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт;
- Напруга: живлення 220-240 В, 50-60 Гц;
- Градус відкриття пластин: 180;
- Світлодіодний індикатор: да (мережа/нагрівання);
- Довжина кабелю: 70 см;
- Матеріал: пластик;
- Час розігрівання: приблизно 3 хвилин;
- Розмір нагрівальних пластин: 14 х 22 см;
- Розмір корпусу (ВхШхГ): 18 х 27 х 26 см;
- Вага: 1.6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 220 мм |
| Глибина робочої поверхні | 140 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 1.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






