Кавоварка крапельна на дві чашки RAF R.115, 420 мл це ідеальне поєднання стилю та функціональності, яке дає вам змогу повністю насолодитися ароматом вашої улюбленої кави. Корпус кавоварки виготовлений із високоякісного пластику, забезпечуючи міцність і довговічність. Її гладкий і компактний дизайн легко впишеться на будь-якій кухонній поверхні.
Переваги:
- Стильний і компактний дизайн;
- Можливість приготування двох порцій кави одночасно, забезпечуючи зручність для пари або друзів;
- Комплектація містить дві керамічні чашки, що додають елегантності та комфорту;
- Різні системи захисту: Автоматичне вимкнення без води, захист від перегрівання, захист від перевантаження (автоматичний запобіжник);
- Авторегулювання часу заварювання;
- Багаторазовий фільтр, який заощаджує ваші витрати на паперові фільтри та є екологічнішим рішенням.
Характеристики:
- Тип: Кофеварка.
- Тип: Крапельна.
- Потужність: 650 Вт.
- Напруга: 220 В.
- Об'єм бака для води: 0.42 л.
- Кількість чашок: 2.
- Одночасне приготування: 2 чашки.
- Використовувана кава: Мелена.
- Фільтр: Знімний, багаторазовий.
- Матеріал: Пластик.
- Колір: Чорний.
- Розмір: 190*190*150 мм.
- Довжина шнура: 0.8 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.5 л |
| Фільтр | постійний |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴








