Електричний скляний чайник на 2.2 л із підсвіткою 2000 Вт. RAF R.7842. Електричний чайник RAF R.7842 поєднує в собі елегантний дизайн, високу продуктивність (завдяки високій потужності) і безпеку. Ємність для води виготовлена з високоякісного скла. Чайник встановлюється на круглу платформу, завдяки якій може повертатися на 360°. Стильний дизайн, з підсвіткою, робить процес заварювання чаю або кип'ятіння води ще приємнішим і естетичнішим. Чайник ідеально підходить для швидкого приготування гарячої води для чаю, кави та інших напоїв. Чайник RAF елегантний і функціональний пристрій для вашої кухні.
Переваги:
- Ємність для води зі скла
- Ефектна LED-підсвітка корпусу
- Елегантний і стильний дизайн
- Обладнаний платформою, на якій може повертатися на 360 градусів
- Швидке нагрівання води завдяки високій потужності
Характеристики:
- Об'єм літрів: 2,2
- Захист від перегрівання: Так
- Автоматичне вимкнення у разі закипання: Так
- Прихований дисковий нагрівальний елемент: Так
- Підставка дає змогу повертати чайник на 360°
- Безпечне та легке відкривання за допомогою кнопки: Так
- Знімний сітчастий фільтр: Так
- Матеріал корпусу: Скло, пластик, метал
- Для побутового застосування: Так
- Напруга живлення: 220-240 В~50/60 Гц
- Споживана потужність Вт: 2000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 2.2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




