Праска дорожній портативний RAF R.1316B 38W - Цей парової праска для одягу со складной ручкою підтримує обертання на 180° для прасування и складання на 90° для зберігання. Підтримуються два режиму прасування: вертикальна прасування и горизонтальна глажка. В то самий час відпарювач для одягу використовує технологію захисту от протікання, підтримує глажку под різними кутами и зберігає одяг сухою.
Переваги:
- Низький енергоспоживання
- Стильний дизайн
- Компатні розміри
- Високоякісні матеріали
Характеристики:
- Потужність: 38 Вт
- Розмір: 12х11х6 см
- Матеріал корпусу: пластик
- Цвет: чорний
- Резервуар для води: 90 мл
- Напруга: 220 В/50 Гц
- Функція розпилення води: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Дорожній |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.09 л |
| Колір корпусу | Чорний |
| Можливість доливання води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Да |
| Терморегулятор | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





