Складана тканинна шафа Storage Wardrobe 88130 — це надійна заміна громіздкій шафі, вони функціональні та прості у використанні. Конструкція шафи являє собою каркас із металевих перекладин і чохла з міцного водо- та пилонепроникного матеріалу. Шафа тканинна складана стійка, але за потреби її можна швидко розібрати та перемістити на нове місце.
Особливості та переваги Storage Wardrobe 88130:
- Шафа легко збирається й розбирається без додаткових інструментів.
- Досить місткий і водночас не займає багато місця.
- Вага та конструкція шафи дає змогу брати його із собою у відрядження, подорожі, відпустку.
Характеристики:
- Тип: Текстильні гардероби;
- Призначення: Для одягу;
- Матеріал: Метал, текстиль;
- Габарити: 175х45х130 см.
- Вага: 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Глибина | 450 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | ролети (жалюзі) |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | сталь |
| Фасади | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






