Лампа-ліхтар світильник з акумулятором Almina 15W Перезарядна світлодіодна лампа.
Вона заряджатиметься, поки є електрика.
Вона продовжує горіти у разі вимкнення електрики.
Ним можна керувати (вмик./вимк.) з кнопки (електричного вимикача), до якої він під'єднаний.
Може використовуватися як лампа аварійного освітлення. 3 і 4 години роботи у разі вимкнення електрики.
- Колір: біле світло
- Потужність: 15 Вт
- Вольт: 220 В
- Патрон: E27 (стандартний)
Це незамінний помічник для відпочинку: перезарядна яскрава світлодіодна лампа, яку можна використовувати в будь-яких умовах, на природі, у будинку, у дворі, гаражі тощо.
Дуже проста у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almina |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Створити |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Миготливий, Режим SOS, Інтенсивний, Збережний |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий |
| Дальність світлового променя | 50 м |
| Тип заряду | От сети, Сонячні батареї |
| Тип діода | LED |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Вага | 300 г |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴




