
Млинець електричний Sokany HY-901 з антипригарним покриттям 20 см. 650 Вт (12)
470 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Млин Sokany HY-901 — ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує компактність, зручність і доступність. Sokany HY-901 допоможе вам насолодитися смачними млинцями на сніданок, обід чи вечеря.
Sokany HY-901-B антипригарне покриття, що робить її використання зручним і практичним. Вам не потрібно буде використовувати багато олії, а млинці не прилипнуть до поверхні. Млискуча обладнана термостатом, який дає змогу регулювати температуру, щоб ви могли готувати млинці товстими або тонкими, на ваш смак.
Блинница Sokany HY-901 проста у використанні. Вам лише потрібно під'єднати її до розетки, змастити олією, налити тісто та розрівняти його лопаткою. Коли млинець буде готовий, ви можете легко зняти його.
Особливості:
- Проста у використанні, не вимагає спеціального догляду та легко очищається.
- Тісто не прилипає до поверхні завдяки антипригарному покриттю.
- Спечений на цій млинці млинець буде рівномірно просмаженим і мати ідеально рівні краї.
- Неабияк скоротить ваш час, проведений на кухні.
Характеристики:
Тип: млинець.
Діаметр: 20 см.
Потужність: 650 Вт.
Напруга: 220-240 В.
Частота: 50/60 Гц.
Розміри: 41*20*5 см.
Вага: 1,05 кг.
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Плита для млинців |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 470 ₴







