
Газовий пальник на газовий балон інфрачервоний нагрівач Nurgaz Kamp Soba NG 309
1 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nurgaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Витратуа газового палива | 110 г/год |
| Матеріал газового пальника | Кераміка |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






