
Зовнішній акумулятор Power Bank REMAX RPP-100 60000 mAh 100W+22.5W PD+QC 2 LED
3 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Зовнішній акумулятор Power Bank REMAX RPP-100 60000 mAh 100W+22.5W PD+QC 2 LED
Портативний зарядний пристрій Power Bank REMAX RPP-100 60000 mAh 100W+22.5W PD+QC 2 LED — це універсальне рішення, створене з високоякісних матеріалів для надійного та швидкого заряджання ваших пристроїв. З разючою ємністю 60000 мА·год, цей літієво-полімерний акумулятор забезпечує тривалий час роботи та підтримку як для смартфонів, так і для ноутбуків завдяки потужності 100W.

Потужне та швидке заряджання
Акумулятор підтримує сучасні технології швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0 і Power Delivery, що дають змогу не тільки ефективно заряджати під'єднані пристрої, але й скорочують час заряджання самого повербанка. Завдяки Quick Charge 3.0 ваші ґаджети заряджаються удвічі швидше, порівнюючи з QC 1.0 і на 30% швидше, ніж з QC 2.0.
Для гарантування безпеки пристрою передбачені багаторазові рівні захисту від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання й перегрівання.
Міцність і зручність використання
Корпус акумулятора виготовлений із вогнестійкого пластику, що неабияк подовжує термін експлуатації пристрою, а матова поверхня запобігає випадковому вислизанню з рук.
Додаткові функції містять два світлодіодних ліхтарики (один на верхній і один на передній стороні корпусу), що дає змогу використовувати повербанк як джерело світла. На верхній стороні розташований LED-дисплей, що показує поточний рівень заряду у відсотках.

Особливості:
-
Можливість заряджання ноутбуків через Type-C;
-
Підтримка швидкого заряджання;
-
Одночасне заряджання до 5 пристроїв;
-
Два вбудовані ліхтарики;
-
Ремінець для зручного перенесення;
-
Захист від короткого замикання та перегрівання;
-
Індикатор заряду.
Характеристики:
-
Номінальна ємність: 60000 мА·год
-
Вихідна напруга: 1.5V/4.5V/5V
-
Тип акумулятора: Літій-полімерний (Li-pol)
-
Інтерфейси: USB-Type-A, USB-Type-C
-
Вхідна напруга TYPE-C1/TYPE-C1 (input):5V-3A , 9V-3A,12V-3A, 15V-3A,20V-5A 100W (Max)
-
Вихідна напруга USB-A1/USB-A2(output): 5V-3A, 9V-2A, 10V-2.25A (SCP), 12V-1.5A 22.5W (Max) TYPE-C1(output):5V-3A , 9V -3A,12V-3A,15V-3A,20V-5A 100W(Max) TYPE-C2(output):5V-3A , 9V-3A,12V-3A,15V-3A,20V-5A 100W (Max)
-
Розміри: 154 х 98 х 88 мм
-
Колір: Темно-синій
Комплектація
-
Powerbank Remax RPP-100 60000 мАч
-
Інструкція;
-
Фірмове паковання.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, LED лампа, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 1370 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴








