
Автоматична миска для годування хатніх тварин, підвісна миска.
300 ₴
264 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Автоматична карта для годування хатніх тварин, підвісна миска, контейнер для їжі, диспенсер для цуценят, кошенят, кроликів, птахів, приладдя для годування хатніх тварин
Кулі окуляри:
1.Безопасний матеріал: вбудований харчовий матеріал
ABS — це автоматична годівниця для котів і води, забезпечує довговічність найвищого вимкнення, забезпечує безпечне та міцне рішення для годування, стійке до пошкодження та зносу та розриву.
Ця автоматична годівниця для кішок і водопостачання забезпечує просте встановлення та розбирання під час економії дорогоцінного простору та запобігання випадковим випадкам.
5. Кілька застосувань: можна використовувати для хатніх тварин, закусок тощо. Ідеально підходить для сімей із кількох хатніх тварин, збори різних потреб для годування хатніх тварин із простотою. Широко використовується і зручність для ефективного харчування хатніх тварин, тримайте своїх пухнастих друзів, які подарують і
зволожують за допомогою нашого автоматичного пристрою
! Зроблено з високоякісних матеріалів.
Не потрібно поповнювати часто.
Специфікація:
Матеріал: ABS
Розмір: приблизно 21х17х10,5 см/8,27×6,69×4,13 дюймів.
Місткість: 1000 мл
Функція: заправляння їжі.
Фактичний продукт має перевагу над силою, спасибі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миска |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни, Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1 л |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 264 ₴





