
Поїльник фонтан для тварин Pet water dispenser зі змінним фільтром Автоматична поїлка 3 л для вихованців
600 ₴
480 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Поїльник фонтан для тварин Pet water dispenser зі змінним фільтром Автоматична поїлка 3 л для вихованців
Автоматична поїлка-фонтан для кішок і собак Pet water dispenser — велика поїлка-чаша з фонтаном 3 л із системою регулярного подавання води працює 24/7 від мережі. Тихе, струменеве дзюрчання поїлки-фонтана імітує звук струмка, не турбує господарів, залучаючи вихованця. Тварина із задоволенням п'є, заповнюючи водний баланс із питного фонтана в будь-яку пору дня й ночі.
Регулярне вживання води важливе для здоров'я, оскільки воно допомагає забезпечити правильну роботу нирок і допомагає запобігти утворенню кристалів, які можуть призвести до захворювань сечовивідних шляхів.
У комплекті з поїлкою йде фільтр з активованим вугіллям і бавовною, який очищає воду, позбавляє запаху, насичує киснем, покращує смак. Поїльник-фонтан для води в лаконічному дизайні гармонійно впишеться в інтер'єр.
Особливості:
- Оптимальна висота для зручного пиття
- Велика площа поверхні краще насичує воду киснем
- Покращена система фільтрації
- Система рециркуляції
Характеристики:
Об'єм резервуара: 3 л
Живлення: USB кабель
Номінальна напруга 5V, робочий струм 600mA
Потужність використання: 1W-3W
Довжина USB кабелю: 95 см
Матеріал: пластик
Розмір поїлки (ДхШхВ): 20х17х15 см
Комплектація
- Чаша 3л
- Фонтан
- Фільтр з активованим вугіллям
- Насос дротовий (USB) без блока живлення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 3 л |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| живлення | usb кабель |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 480 ₴



















