
Підлогова вішалка для одягу з гачками, кутова полиця для зберігання в спальні, багатошаровий органайзер
500 ₴
450 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Алюмінієва відкрита вішалка для одягу створена спеціально для зручного та практичного зберігання речей в умовах обмеженого простору. Завдяки багатофункціональності цієї стійки — вона стане чудовим доповненням до будь-якої кімнати.
Вішак виготовлений із високоякісного міцного алюмінію, який вирізняється своїм високим рівнем стійкості до механічних пошкоджень і проявів корозії, що забезпечує зносостійкість. Стійка має перекладину, куди можна вішати будь-який одяг для акуратного зберігання речей. З полиці дають змогу розмістити одяг і взуття, як вам зручно. Стійка обладнана двома гачками, на які можна підвішувати різний одяг і сумочки. Гачки прикріплені до стійки за особливою технологією, що дає змогу обертати їх як вам зручно.
Стійка обладнана всім необхідним для практичного й акуратного зберігання речей, що робить її незамінним атрибутом для будь-якої кімнати. Компактні розміри та мала вага роблять його легким у переміщенні та дають змогу розмістити його в будь-якій кімнаті, що забезпечує організацію простору та економію місця.
Особливості:
- Дизайн: Милий і стильний дизайн ідеально підходить для будь-якої кімнати.
- Компактні розміри: можливість розміщувати стійку в умовах обмеженого простору для економії місця.
- 3 полиці: Можливість розміщувати одяг, взуття, коробки тощо.
- Поперечин для вішалок: Забезпечує чистоплотне зберігання речей.
- Висока якість матеріалів: Стійка має тривалий термін експлуатації й довговічна у використанні.
Характеристики:
- Матеріал: Алюміній + пластик.
- Колір: Чорний.
- Розміри: 170х55х35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1700 мм |
- Ціна: 450 ₴




