-18%

Проста вішалка для одягу, вішалки для одягу для розвішування одягу, для дому/спальні/офіса/коридору
650 ₴
533 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні моменти
Колір 3 шари — чорний
Бренд BNZCZY
Інструкції з догляду за виробом Протирати сухою тканиною
Виробник BNZCZY
♥Простий дизайн: простий зовнішній вигляд, що демонструє наймодніший мінімалістський стиль. Вішалки для одягу виділяють неповторну чарівність і змушують ваш дім мати абсолютно новий вигляд.
♥Міцний і стійкий: вішалка для одягу виготовлена з товстої сталевої труби, яка має високу несну здатність і нелегко деформується й трясеться.
♥Розумний простір: двостерожне вішакання для одягу, розширене приблизно на 24 дюйми, може легко задовольнити потреби сім'ї в розвішуванні одягу. Він також постачається з повітропроникним мішком для зберігання різного одягу в одному місці, складання невикористаного одягу тощо, а також може використовуватися як кошик для брудного одягу.
♥Широкий спектр застосування: стильна та сучасна вішалка для одягу, що ідеально підходить для найрізноманітніших сцен і різних декорацій. Чи то спальня, гардеробна, пральня, чи то офіс, цей вішак для одягу легко доповнить ваш простір, забезпечуючи практичне зберігання вашого одягу.
♥Простота збирання: згідно з нашими інструкціями зі збирання, ви можете виконати збирання якнайшвидше. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете зв'язатися з нами в будь-який час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴







