
Портативна газова плита Happy Home
568 ₴
499,84 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Портативна газова плитка Happy Home BDZ 155-A з інфрачервоним пальником стане в пригоді під час походів, на риболовлі або просто для відпочинку на природі. З її допомогою ви швидко закип'ятите воду, приготуєте їжу тощо. У воєнний час особливо допоможе, коли немає газопостачання або електрики, також може використовуватися як джерело тепла — працює до 10 годин у середньому вогні. Застосування інфрачервоного керамічного пальника не тільки знижує витрату газу, але й дає змогу використовувати цю газову плитку як нагрівач. Керамічний пальник більш вітростійкий, ніж традиційна конфорка)
Плитка повністю виготовлена з металу, верхня частина з антикорозійним покриттям, тому пальник можна використовувати в складних погодних умовах. Полум'я стабільне навіть під дощем. Невелика вага пальника та компактні розміри дають змогу зручно брати його із собою в тривалі піші походи. У польових умовах її важливість складно переоцінити, адже вам не потрібно шукати сухі дрова, сірники, папір для розведення багаття, щоб приготувати або розігріти їжу)
Технічні характеристики та комплектація:
✔️Країна виробник: Китай)
✔️Тип товару: плита газова)
✔️Призначення: для приготування їжі)
✔️Потужність: 2300 Вт)
✔️Тип топлива: газ)
✔️Тип газа: пропан/бутан)
✔️Середня витрата газу: 150 г/ч)
✔️П'єзопідпал: да)
✔️Кількість конфорок: 1)
✔️З'єднання балона: цангове)
✔️Вітрозахист: да)
✔️Керамічний пальник діаметром: 8 см)
✔️Регулювання подавання газу: плавное)
✔️Захист від неправильного під'єднання балона:да)
✔️Габарити без паковання: 330 х 285 х 88 мм)
✔️Розміри: 275 х 342 х 113 см)
✔️Вага: 1,47 кг)
✔️ Діаметр штуцера для під'єднання зовнішніх балонів: 9 мм)
✔️Вітрозахисний екран гарантує мінімальну витрату газової суміші)
✔️Регулювання подавання газу дає змогу як розігрівати, так і готувати їжу)
✔️Ефективна робота за низького тиску газу)
✔️Кейс для транспортування)
✔️Інструкція)
Стан: нове)
Дуже практична, економічна та зручна в експлуатації плита, що важливо для дачників, автотуристів, рибалок і мисливців. Постачається в пластиковому кейсі, який робить транспортування і зберігання плити зручнішою. Вона повністю автономна, для роботи використовуються звичайні газові балони з цанговим з'єднанням. Завдяки наявності адаптера може працювати й від пропанового балона на 5, 8, 12 і більше літрів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Витратуа газового палива | 150 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Кераміка |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 9 мм |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Висота | 88 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
- Ціна: 499,84 ₴







