-20%

Газова плитка переносна одноконфоркова
800 ₴
640 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плитка, плита одноконфоркова, переносна газова
Газова плита біла та чорна — ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці. Особливо оцінять таганок прихильники домашньої їжі. Призначена для приготування їжі в побутових умовах. Таганок має одну маленьку конфорку та ручку керування. Оскільки модель досить легка та компактна, ви легко зможете її брати із собою в будь-яку подорож.
Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від зрідженого (балонного) газу. Завдяки компактних розмірів газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, у гуртожитку тощо). Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні.
Характеристики:
• Теплова потужність: 0,54 кВт;
• Витрата газу: 0,130 кг/год;
• Номінальний тиск газу: 2800 Па;
• 1 пальник;
• Тип газа: бутан G30 (LPG);
• Вага: 0,75 кг;
• Колір: білий;
• Емальоване покриття робочої поверхні;
• Габаритні розміри: 282 х 282 х 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 282 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Глибина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴





