У комплекті:
- бінокль
- тканинний чохол
- серветка для лінз
Високоякісний бінокль Canon з прогумованим корпусом.
Лінзи виготовлені з чудового скла. Чудова світлосила.
Дуже висока якість виготовлення, що стане приємним сюрпризом для аматорів і професіоналів.
Чудово підходить для плавання, спорту, спостереження за птахами, автоперегонами, стрибками, полюванням, театром, пляжем та всілякими іншими подорожами.
Переваги бінокля 20x50:
- Потрібна річ для туриста, мисливця, рибалки
- Ергономічна форма
- Водонепроникний корпус
- Часто купують страйкболисти
Характеристики бінокля 20x50:
- Розмір упаковки: 22см x 20см x 8см
- Вага упаковки: 1059г
- Розмір: 180 мм x 180 мм x 60 мм
- Діаметр: 50мм
- Збільшення: x20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





