-8%

Робот гідроелектричний на радіокеруванні стріляє стрілами співає і танцює
2 100 ₴
1 932 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот на радіокеруванні гідроелектричний 22005 — мегакрутий робот, не залишити байдужим нікого, дитина буде в захваті від його здібностей. Підтримка контролю жестів (робота реагуватиме відповідно до жесту), можна запрограмувати його рухи самостійно, має світлові та звукові ефекти.
Функції: їздить вперед, лівий поворот, правий поворот, обертання голови на 180 градусів, стріляє ракетами, плеше. співає, бореться.
Розмір іграшки: 23х16х38 см.
Розмір упаковки: 32,7х17,5х42,5 см.
Комплектація: робот, акумулятор, USB-дріт, пульт, стріли.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴



