-12%

Кольоровий Мобільний кольоровий мініструменевий принтер Kongten Mbrush, Wi-Fi
5 600 ₴
4 928 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kongten Mbrush кольоровий Мобільний кольоровий мініструменевий принтер Wifi індивідуальний код Android бездротовий ручний принтер із логотипом подарункової картки
Параметри продукту:
Колір: білий
Матеріал: пластик
Під'єднання: WiFi/USB Мережа
Сумісна система: Android/iOS/Windows/Mac
ОС/Linux
Час заряджання: 2 години
Час роботи: 6 годин
Час заряджання: 2 години
Час роботи: 6 годин
Час роботи в режимі очікування: 1 рік
Роздільна здатність друку: 1200dpi
Один раз висота друку: 14,3 мм
Одноразова ширина друку: > 1,3 м
Багаторівнева висота друку: >3 м
Обсяг друку: до 200 сторінок (A4)
Розмір принтера: 7,2*5,1*6,8 см/2,8*2*2,7 дюйма




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Принтер |
| Тип принтера | Струменевий |
| Функції БФП | Принтер, Сканер |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Клас пристрою | Персональний |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Особливості | Друк на фотопапері, Друк із карток пам'яті, Друк на етикетках, Друк на CD/DVD, Друк на глянцевому папері, Друк на картках, Друк на конвертах, Друк на матовому папері, Портативний, Друк із мобільних пристроїв |
| Підтримувані карти пам'яті | Memory Stick |
| Операційна система | Android |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴




