Торгові ваги — це надійний і точний пристрій для використання в магазинах, на ринках або в інших торгових точках. Обладнані перезаряджуваною батареєю і сучасним дисплеєм для зручності використання.
Характеристики:
- Масштаб ваг: 40кг/200г.
- Шаг: 5 г
- Перезаряджувана батарея: 4В.
- Матеріал: пластик ABS + неіржавка сталь (пліта).
- Дисплей: LED або LCD з підсвіткою.
- Подвійний дисплей, 24 клавіші.
- Панель із водозахисним покриттям англійською мовою.
- Індикація низького заряду та стану заряджання.
- Розмір коробки: 35х13,4х36см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 13.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴




