
Ваги кухонні KB-1998 (SF-400, 10 Кг)
239 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- зручна кругла платформа 145 мм;
- модель має функцію тарокомпенсації;
- великий дисплей, що легко читається 55x21 мм;
- функція автоматичного вимкнення;
- ваги виготовлені з міцного матеріалу, що легко миється;
- Високочутливий механізм робить ваги незамінними на кухні.
Характеристики:
- Додаткові ф-ції: Автовимкнення
- Сфера використання: Для дому
- Конструкція: Плоска платформа
- Максимальне навантаження: 10 кг
- Матеріал: пластик
- Тип: електронні
- Делі: грами
- Розмір: 23.5x16.5x3
- Живлення: АА батарейки
- Паковання: коробка
- Комплектація: ваги, батареї, інструкція
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingberg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Глибина | 23.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

