
Телевізор 45 дюймів Smart TV WIFI Смарт 4К Google TV Ultra HD
9 500 ₴
8 550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (50) 762-81-16Ника
Телевізори SMART TV 4k WiFi T2 UHD TV 2025 рік Bluetooth голосовий пульт. Преміальний дизайн створює ефект повного занурення під час перегляду фільмів, дає відчуття справжнього кінотеатру у вашому домі. Smart TV — чудовий телевізор із чудовими характеристиками та розумною ціною! Високотехнологічний смарт ТВ з оптимальним співвідношенням гарної якості та невисокої вартості, який не залишить вас байдужими. Реалістичне зображення, реалістичний звук. Потужний 4-ядерний процесор 2 Гб + 16 Г.
Narrow Border/Вузька рамка
98% Надвисоке співвідношення сторін екрана, надвеликий огляд.
Грайте в ігри, дивіться фільми та насолоджуйтеся повним зануренням. 
Google TV Ultra HD
Більше 100000 годин контенту без обмежень * Netflix, YouTube, Prime video, вбудований Т2 і багато іншого. Цей телевізор працює на ОС Google TV — це означає, що немає зарозумних пунктів меню, оскільки інтерфейс розроблявся під звичайного користувача. Play Market дає змогу завантажувати й оновлювати будь-які програми (Youtube, Skype, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін.) абсолютно безплатно! За допомогою Wi-Fi можна під'єднатися до інтернету через бездротову мережу й у такий спосіб захистити себе від зайвих дротів.

Прекрасна альтернатива дорогим брендовим телевізорам.

Світлодіодний дисплей Ultra HD Екран HD Буяння фарб Яскраві візуальні враження Захист очей від синього світла

Функція Eshare Ви можете проєктувати зображення з телефона/ноутбука на телевізор. Легко домогтися взаємодії з декількома екранами.
Голосове керування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 45 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1280 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| Підтримка HDTV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технології | EAX, ASIO, OpenAL, Dolby Digital, HLG, Dolby Vision, Dolby Atmos, Upscaling 4K, Upscaling 8K, Crystal Sound |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операційна система | GoogleTV |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Голосовий пошук |
| Зображення | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Час відгуку | 3 мс |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів SCART | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів VGA | 2 |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash, Memory Stick |
| Бездротові можливості | Ethernet, Без WI-Fi, Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, WMA, MPEG4, DivX, Picture CD, Xvid, VideoCD, JPEG, SVCD, AVI |
| Картинка в картинці | Так |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| FM-радіо | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Підтримка 24p True Cinema | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Підтримка Skype | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український, Французька |
| Розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 8 550 ₴








