-12%

Телевізор 42" Smart TV WIFI Смарт ТВ UHD TV Голосовий пульт Android 14
8 800 ₴
7 744 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор 42" Smart TV WIFI Смарт ТВ UHD TV Голосовий пульт Android 15
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 42 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1280 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| Підтримка HDTV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Голосовий пошук |
| Зображення | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Час відгуку | 3 мс |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів SCART | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | MMC, CI/PCMCIA, Compact Flash, SD, Memory Stick |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Картинка в картинці | Так |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| FM-радіо | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Підтримка 24p True Cinema | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Підтримка Skype | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український, Французька |
| Розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 744 ₴






