
Домашній електричний гриль 2000 Вт, розкриття на 180°, Sokany SK-08050
1 999 ₴
1 859,07 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Домашній електричний гриль 2000 Вт, розкриття на 180°, настільний, Барбекю гриль електричний Sokany SK-08050.
Домашній гриль Sokany SK-08050 — це прилад, який має бути в кожному домі. Адже на ньому можна приготувати дивовижні та корисні страви без клопоту! Простий у керуванні та догляді, займає мало місця й готує приголомшливо!
У цій моделі потужністю 2000 Вт використовується закритий нагрівальний елемент і передбачене надійне антипригарне покриття.
Термостат гриля регулюється, отже, Ви зможете вибрати оптимальну температуру для приготування тієї чи іншої страви. Ручка гриля не нагрівається, що зручно під час використання, а спеціальні нековзні ніжки дають додаткову безпеку під час використання.
Ви зможете приготувати м'ясо, рибу, млинці, бутерброди не використовуючи олію, про це подбали виробники, обладнавши гриль антипригарним покриттям. Розмір гриля дає змогу готувати відразу кілька порцій.
Особливості:
- Індикація нагрівання, Індикація увімкнення;
- Приготування як на грилі;
- Відкривається на 180°.
- Приготування бутербродів різних типів;
- Захист від перегрівання;
- Вертикальне зберігання.
Характеристики гриля:
- Потужність: 2000 Вт;
- відкривання на 180°;
- Індикатор готовності: Так;
- Матеріал корпусу: Метал, Пластик;
- Ручка, що не нагрівається: Є;
- Рифлена поверхня пластин;
- Живлення: 220-240 V, 50-60 Гц;
- Покриття жарячної поверхні: Антипригарне;
- Тип: Закритий (двосторонній);
- Тип керування: Механічний;
- Тип встановлення: Настільні;
- Індикатор роботи: Так.
- Довжина шнура: 75 см
- Розміри: 26,0х17,0х13,0 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 130 мм |
- Ціна: 1 859,07 ₴




