
Розкладний туристичний стіл і 4 стільці Sokany TS-02 набір для пікніка зі стільцями у валізі Світле дерево
1 600 ₴
1 264 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Складаний стіл для пікніка істотно підвищить комфорт і рівень відпочинку на природі в лісі або на пляжі біля озера. Складна конструкція дає змогу брати його із собою, оскільки завдяки компактному розміру такий набір поміститься в будь-який багажник або як ручний поклажу.
Посилений туристичний розкладний стіл виготовлений з алюмінієвого сплаву та витримує навантаження на стіл до 50 кг, навантаження на кожен стілець до 100 кг. Завдяки складаній конструкції стіл зі стільцями швидко складається в компактний кейс вагою 8 кг. За ним можуть з комфортом розміститися 6 осіб.
Розкладний похідний стіл можна використовувати для туризму, відпочинку на природі та пляжі, а також як розкладний рибальський стіл або стіл для дачі. Конструкція дуже надійна та за правильної експлуатації слугуватиме Вам довгі роки.
Розмір стільниці 120х60, висота від 55 до 70 см, розмір стільців 31х32, висота 35 см.
Особливості розкладного столу для пікніка:
- Стільці компактно складаються у валізу.
- Зручна ручка для перенесення
- Висота ніжок регулюється в трьох режимах (55 см, 60 см і 70 см) і фіксується за допомогою кнопки
- У зібраному вигляді стіл фіксується на стику 2 половин стільниці засувкою
- Для стійкого положення столу ломберна петля на ніжках фіксується натисканням до упору.
- Під час складання навпіл, валіза закривається на щоколадду.
- Отвір для парасольки
- Покриття стільниці — меламін, який має водовідштовхувальні властивості та стійкий до різного роду механічних пошкоджень: подряпин, відколів тощо.
- Легко вміщається в багажник автомобіля
Комплектація
- 1 х Стіл для пікніка розкладний 120х60х55/60/70 см (3 режими висоти)
- 4 х Складаний стілець
- 1 х Фірмове паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість персон | 6 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 50 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 310 мм |
| Глибина стільця | 320 мм |
| Висота сидіння стільця | 700 мм |
- Ціна: 1 264 ₴







