
Притискний електричний гриль Zepline ZP-810 для гриля та вафель 3 в 1
3 600 ₴
3 168 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Багатофункціональний прес-гриль 3 в1 Zepline ZP-810 3500W
- висока потужність 3500 Вт прискорить процес приготування на грилі;
- стійкий до подряпин, інших механічних пошкоджень;
- покриття вирізняється високою теплопровідністю.
Комплектація
НАСАДКА «ГРИЛЬ» — можна готувати м'ясо,
рибу, овочі та інші продукти, створюючи апетитні страви із золотистою скоринкою.
НАСАДКА ДЛЯ «ВАФЕЛЬ» — Завдяки зручній формі дає Вам приготувати ідеальні сніданки або десерти за максимально короткий час.
ПЛОЧНА НАСАДКА — панель для приготування
стейків, бургерів, а також яєчні та омлети.
Застосування: домашнє, професійне (приготування хот-догов, шаурми, овочів, сосисок) у кафе, на заправках, ресторанах, ярмароках вуличної їжі.
Характеристики:
- Потужність: 3500 Вт
- Живлення: 220-240 В, 50-60 Гц
- Індикатор увімкнення й готовності до роботи: є
- Градус відкриття пластин: 180
- Розмір: 32 х 29.5 х 14.5 см
- Довжина шнура живлення: 80 см
- Вага в упаковці: 5 кг
Комплектація
- Електричний гриль + насадки
- Лопатка для чищення пластин
- Інструкція
- Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка, Ребриста плита, Плоска нагрівальна плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 3 168 ₴





