Мультимейкер 6в1 Zepline ZP-803 Бутербродниця Вафельниця Горішниця
Мультипекар 6в1 Zepline ZP-803 з потужністю 2200 Вт — це універсальний і зручний пристрій для приготування різноманітних страв прямо у вас вдома. Завдяки своїй багатофункціональності вона стає невіддільним помічником під час приготування сніданків, обідів і вечер.
Характеристики:
Потужність: 2200 Вт
Матеріал корпусу: Бакеліт, неіржавка сталь.
Колір: Нержавіюча сталь/чорний.
Антипригарне покриття: Є
Індикатор готовності:
Змінні пластини: Для сендвічів, гриля, вафель, тістечок, кексів/пончиків
Розмір пластин: 23,5/13,5 см
Переваги:
Багатофункціональність: 6 режимів.
Потужність 2200 Вт: Швидке нагрівання.
Плавний терморегулятор: Точний контроль температури.
Проста конструкція, легко миється.
Компактний розмір: Маленький розмір економить простір на кухні
Висока якість матеріалів.
Стильний зовнішній вигляд, підходить для будь-якого інтер'єру.
Комплектація: Комплектація
Мультипіч Zepline ZP-803;
6 змінних пластин;
Інструкція з експлуатації;
Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка, Ребриста плита, Сендвіч панелі |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 235 мм |
| Глибина робочої поверхні | 135 мм |
- Ціна: 1 365 ₴




