
Багатофункціональний подрібнювач блендер 5в1 Zeppelin ZP-О7З 1500 Вт заглибний ручний з чашею і віночком Білий
1 470 ₴
1 220,10 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Багатофункціональний занурювальний блендер Zepline ZP-073 1500 Вт Білий/White — компактний і практичний заглибний блендер з ергономічним дизайном і набором насадок, полегшить приготування й дасть змогу насолодитися різними стравами з м'яса, овочів, фруктів.
Ця модель блендера дасть змогу якісно та швидко подрібнити, змішати різноманітні продукти, збивати рідкі інгредієнти, а також спінювати молоко для напоїв.
Завдяки змінним насадкам заглибний блендер Zepline виконує безліч функцій:
Стандартна блендерна насадка ефективно справляється зі змішуванням і збиванням супів-пюре, однорідних соусів і підливок, а також коктейлів.
Віночок дає змогу змішувати рідкі продукти, збивати коктейлі, безе та легкі муси.
Чаша з ножами для подрібнення призначена для швидкого розмелювання різних продуктів: від овочів і фруктів до м'яса та горіхів.
Мірний стакан — ще одна ємність для оброблення продуктів за допомогою ніжки блендера, вінчика або спінювача молока.
Спінювач для молока — завдяки наявності спеціальної насадки, ви можете швидко та якісно збивати молоко в молочну піну.
Особливості:
- Насадки легко знімаються й швидко миються;
- Низький рівень шуму;
- Є режим "Турбо";
- Плавне регулювання швидкості.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт;
- Колір: Білий
- Місткість склянки блендера: 700 мл;
- Місткість чаші для подрібнення: 600 мл;
- Кількість швидкостей: 9
- Матеріал: пластик;
- Матеріал ножів: нержавіюча сталь;
- Кількість насадок: насадка для збивання, насадка для блендера, S-подібний ніж, спінювач молока;
Комплектація
- Блендер Zepline ZP-073 Білий/White;
- Чаша подрібнювача;
- Мірний стакан;
- Насадка віночка;
- Спінювач молока;
- Інструкція (англ.);
- Фірмова подарункова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 1 220,10 ₴







