
Електрична соковичавниця Zepline ZP-122 4в1 шнекова з реверсом, блендер, кавомолка, подрібнювач 3000 Вт
2 600 ₴
2 262 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Електрична соковичавниця Zepline ZP-122 4в1 шнекова з реверсом, блендер, кавомолка, подрібнювач 3000 Вт — Можна мити в посудомийній машині.
Соковижималка (соковичавниця) відцентрова 4в1 Zepline ZP-122 на 3000 Вт — стане професійним помічником із великими можливостями в галузі приготування смачних натуральних соків, фреш, подрібнити каву, спецій, для змішування, коктейлів, соків, супів, шейка.
Переваги Zepline ZP-122:
- Ця соковичавниця 4в1, у його складі є міксер, блендер і кавомолка. Отже, купуючи один прилад, ви купуєте чотири, що набагато заощадить бюджет!
- Потужний двигун із низьким рівнем шуму становить — 3000 Вт. Стабілізатор обертів. Продуктивність — понад 1 л/хв. Є 2 швидкісні режими.
- Реалізована система "крапля-стоп".
- Резервуар для соку становить 1 літр.
- Об'єм скляної чаші блендера — 1,5 л.
- Об'єм скляної чаші чопера — 450 мл.
- Об'єм кавомолки — 60 г.
Характеристики Zepline ZP-122:
- Матеріали: нержавіюча сталь
- Потужність: 3000 Вт
- Максимальна напруга живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Ширина отвору: 68 мм
- Чашка соку: 1000 мл
- Контейнер для м'якоті: 2000 мл
- Швидкість: 2 з імпульсом
- Суперфільтр тонкого очищення: Так
- Можна мити в посудомийній машині: Так
- Регульований захист від крапель: Так
- Система блокування безпеки: Так
- Нековзний дизайн: Так
Обладнана автоматичним викидом макухи в резервуар об'ємом — 2, л. Функція автоматичного очищення ситечка. Через горловину проходять досить великі яблука. Є штовхач із нижньою виїмкою для зручного завантаження.
Передбачений захист пристрою від випадкового увімкнення та перевантаження. Корпус приладу виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі, ножі — сталеві. Сучасний і зручний прилад легко розбирати та мити в посудомийній машині або вручну.
Комплектація Zepline ZP-122:
- Соковичавниця
- Резервуар для м'якоті
- Резервуар для соку
- Чаша блендера
- Чаша подрібнювача (чопер)
- Кавомолка обсягом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Комбінована |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 2 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального отвору | 68 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 2 262 ₴







