
Телевизор планшет 24 дюйма Рассрочка 5 платежей
25 300 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Инновационный планшет на Android с регулируемой стойкой на колесах и большим экраном 24 дюйма. Подходит для работы, творчества, развлечений и готовки. Обеспечивает комфортное перемещение по дому, удобную регулировку экрана и высокое качество изображения. Отлично заменяет ноутбук, ТВ и смартфон.








Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| Підтримка HDTV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Управління жестами |
| Геймерські функції | Совместимость с PlayStation 5 |
| Зображення | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Час відгуку | 1 мс |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 180 град. |
| Підтримка 3D | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | S-Video, VGA, Ethernet , USB Type-C, 1 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.1 |
| Кількість роз'ємів SCART | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash, Memory Stick, MMC |
| Бездротові можливості | Ethernet, AirPlay, Без WI-Fi, Wi-Fi, WiDi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Картинка в картинці | Так |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| FM-радіо | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Підтримка 24p True Cinema | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Підтримка Skype | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український, Французька |
| Розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 300 ₴




