
Телевізор Смарт 55" Smart TV Wi-Fi 4К android 14 2024 Bluetooth Розшарочка 5 платежів
13 500 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Телевізори SMART TV 4k WiFi T2 UHD TV 2025 рік Bluetooth голосовий пульт. Преміальний безрамковий дизайн створює ефект повного занурення під час перегляду фільмів, дає відчуття справжнього кінотеатру у вашому домі. Smart TV — чудовий телевізор із чудовими характеристиками та розумною ціною! Високотехнологічний смарт ТВ з оптимальним співвідношенням гарної якості та невисокої вартості, який не залишить вас байдужим. Реалістичне зображення, реалістичний звук. Потужний 4-ядерний процесор 2 Гб + 16 Г.
Narrow Border/Вузька рамка
98% Надвисоке співвідношення сторін екрана, надвеликий огляд.
Грайте в ігри, дивіться фільми та насолоджуйтеся повним зануренням. 
Андроид TV
Понад 100000 годин контенту без обмежень Netflix, YouTube, Prime video, вбудований Т2 і багато іншого. Цей телевізор працює на ОС Android 15 — це означає, що немає розумних пунктів меню, оскільки інтерфейс розроблявся під звичайного користувача. Play Market дає змогу завантажувати й оновлювати будь-які програми (Youtube, Skype, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін.) абсолютно безплатно! За допомогою Wi-Fi можна під'єднатися до інтернету через бездротову мережу й у такий спосіб захистити себе від зайвих дротів.

Прекрасна альтернатива дорогим брендовим телевізорам .

Світлодіодний дисплей Ultra HD Екран HD Буйство фарб Яскраві візуальні враження Захист очей від синього світла

Функція Eshare Ви можете проєктувати зображення з телефона/ноутбука на телевізор. Легко домогтися взаємодії з декількома екранами.
Голосове керування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1280 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| Підтримка HDTV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технології | Dolby Digital, Dolby Vision, Dolby Atmos, Поддержка Chromecast, Crystal Sound, HDR |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Модельний рік | 2024 |
| Способи управління | Голосовий пошук |
| Зображення | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Час відгуку | 3 мс |
| Частота екрану | 200 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів SCART | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Memory Stick |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| FM-радіо | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Підтримка 24p True Cinema | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Підтримка Skype | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український, Французька |
| Розміри | |
| Ширина | 1116 мм |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 13 500 ₴

















