-21%

Кронштейн для телевізора UM20-11 Чорний фіксований кріплення діагоналлю 13" — 23" тримач для плазма
400 ₴
316 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн тримач для телевізора UM20-11 13 "-23" — кріплення для плазми на стіну універсальне настінне кріплення до 25 кг — навісний кронштейн для телевізора легкий монтаж.
Настінне кріплення для телевізора — це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Кріплення має характеристики високого рівня, поєднуючи оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює до 25 кг. Чорний колір кріплення надає моделі елегантності.
Щоб повісити телевізор на цей кронштейн, відстані по горизонталі та вертикалі (VESA) між монтажними отворами на задній стінці Вашого телевізора мають відповідати одному зі значень (у мм): 75х75, 100х100.
Характеристики:
- Тип кріплення: Настінне кріплення для телевізора.
- Монтаж: Тверда стінка.
- Матеріал: Сталь, пластик.
- Колір: чорний.
- Відповідний розмір екрана: 13 "-23".
- Номінальне навантаження: 25 кг.
- VESA: 75 * 75, 100 * 100.
- Профіль: 15мм.
- Рівень міхура: Необов'язковий.
- Нахил: -12+5 град.
- Поворот: 90 град.
- Відступ від стіни: 50-180 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opera |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кількість осей обертання | 0 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна діагональ телевізора | 23 дюйм |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴





