-18%

Надувне крісло пуф для відпочинку KR-1 110x110x85 см Жовтогарячий
800 ₴
656 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло пуфик ідеальне рішення для домашнього перегляду фільмів перед телевізором або комфортного відпочинку на природі.
Стильний вигляд надувного крісла робить його привабливішим і цікавішим. Витримує максимальне навантаження до 100 кг.
Надувне крісло виготовлене з ПВХ і покрите велюровим напиленням. Має компактні розміри та невелику вагу в здутому стані.
Характеристики:
- Матеріал: Флокований ПВХ
- Розмір: 110x110x85 см
- Товщина: 0,55 мм
- Вантажопідіймальність: 150кг
- Розмір упаковки: 23,5x23*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина матеріалу | 0.55 мм |
| Тип | Надувне крісло |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴


