Надувне крісло з пуфиком виготовлене із сучасних і високоякісних матеріалів. Верхня частина крісла та пуфика має флоковане покриття, м'яке та приємне на дотик. Надувне крісло — чудовий вибір для Вашого відпочинку. З цим надувним кріслом Ви зможете повністю розслабитися. Водонепроникна верхня частина, бічні сторони та нижня частина. Клапан має дуже широкі отвори для швидкого наповнення та швидкого спуску. Складається компактно для зберігання. Портативні й універсальні меблі можна використовувати для кемпінгу, відпочинку вдома та багато чого іншого; надувається за лічені хвилини. Містить крісло та пуфик, виготовлені з міцного, перевіреного матеріалу; м'які, водонепроникні устілки зверху, з боків і знизу. Вбудований клапан «два в одному» має дуже широкі отвори для швидкого надування та здування. Рекомендується, щоб користувачі встановлювали продукт у зоні, очищеній від сміття або чогось ще, що могло викликати розрив або прокол, і дотримувалися всіх попереджень і обмеження з безпеки для елемента.
Особливості:
Стильне та зручне
Прикрасить будь-який інтер'єр
Обладнаний пуфиком
Пуф можна використовувати й окремо, замість розкладного стільчика взявши собою на риболовлю або на пікнік
Подарує Вам максимальне розслаблення
Після надування крісла, воно легко підлаштується під форму Вашого тіла та візьме на себе весь вантаж напруженого дня.
Характеристики:
Тип: Надувне крісло
Країна-виробник: 595
Конструкція: Надувна
Максимальне навантаження: 100 кг
Матеріал: вініл із вологостійким флокованим покриттям
Кількість місць: Одномісні
Розмір крісла: 99 х 130 х 76 см
Розмір пуфика: 64 х 28 см
Вага: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина матеріалу | 0.55 мм |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 728 ₴





