-16%

Активний корпусний сабвуфер у машину BOSCHMANN BM Audio BM-H10
5 500 ₴
4 620 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Активний корпусний сабвуфер у машину BOSCHMANN BM Audio BM-H10 250W 10 дюймів
Завдяки грамотному та правильному підходу до поставленого завдання BM AUDIO Labs вдалося розробити та впровадження у виробництво унікальну модель сабвуфера. Ви будете приємно здивовані глибоким і приємним звучанням.
Переваги:
- Невеликі габарити
- Простота під'єднання
- Фазоінверсне оформлення
- Глибокий м'який бас
- Захищена динамічна головка
Особливості:
- На відміну від дешевших варіантів, Активний корпусний Сабвуфер 10" BOSCHMANN BM Audio BM-H10 зроблений на неодимових магнітах, має потужний вбудований підсилювач
- Корпус сабвуфера виготовлений із високоякісних матеріалів із пасивним радіатором, який чудово відводить тепло
- Класичний зовнішній вигляд зі зрозумілими та простими налаштуваннями
- Такий пристрій прекрасно доповнить будь-яку акустичну систему, досить якісним і глибоким басом
Характеристики:
- Типорозмір: 10" (25 см)
- Номінальна потужність: 150W
- Максимальна потужність: 250W
- Тип корпусу: фазоінверторний
- Діапазон частот 40 — 250 Гц
- Матеріал магніту: Неодим
- Опір: 4 Ом
- Розміри корпусу: 400х340х290
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴




