-15%

Масажна підстилка MASSAGING WEIGHTED HEATING PAD (LY66) (W65) 30,5*50 см
900 ₴
765 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажна нагрівальна накидка Massaging weighted heating pad забезпечує цілеспрямовану теплову терапію суглобів і м'язів, допомагаючи полегшити біль.
Особливості:
- Обважнена конструкція Calming Heat забезпечує цілеспрямовану теплову терапію суглобів і м'язів, допомагаючи полегшити біль
- Досить великий розмір, щоб грілку можна було використовувати практично на будь-якій частині тіла
- Також Calming Heat містить наддовгий шнур живлення — ви можете розслабитися, не залишаючи своє ліжко, диван або офісне крісло
- Грілка виготовлена з плюшевого матеріалу, який приємно відчувається на тілі
- Настроювані масажні режими: 12 налаштувань — виберіть один із 3 рівнів нагрівання та 9 рівнів вібрації для вашого комфорту
Функції
- Поєднує заспокійливі властивості зваженого тиску із заспокійливим ефектом грілки XL.
- Особливості масажних вібрацій, які можна вмикати та вимикати
- Терапевтичне тепло поглинається зваженими глиняними кульками та в поєднанні з масажними вібраціями забезпечує заспокійливу дію тепла та тиску на м'язи та суглоби.
- Виготовлений із м'якої розкішної тканини для додаткового комфорту
- Обважнений дизайн і нековзна тканина гарантують, що Calming Heat залишиться на місці.
- Допомагає заспокоїти м'язові болі, послабити скутість суглобів, заспокоїти біль у разі артриту та навіть допомогти заспокоїти менструальні спазми.
- Обладнаний зручним 9-футовим шнуром і сенсорним контролером.
- Шість налаштувань: 3 налаштування нагріву та 3 параметри масажу для індивідуального полегшення.
- Функція автоматичного вимкнення гарантує, що він ніколи не перегріється.
Для чого використовувати грілку:
- Для зняття болю з м'язів
- Для зігрівання зон тіла
- Для теплової терапії
- Для релаксуційного масажу
Характеристики:
- Виріб: нагрівальна накидка
- Розмір: 30*50 см
- Матеріал: фліс і трикотажна тканина
- Потужність: 160 Вт
- Напруга: 100-130 В
- Колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажна накидка |
| Тип масажної накидки | Вібраційна |
| Вид масажного впливу | Інфрачервоне прогрівання |
| Область масажу | Руки, Спина, Ступні, Талія, Вся спина |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість програм | 6 шт. |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напруга | 100 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴





