
Масажна накидка на крісло Massage JB-100D 12/220V
1 000 ₴
790 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Масажна накидка на крісло Massage JB-100D 12/220V LY60 — допоможе зняти напруження м'язів спини, ніг, шиї, активує обмін речовин і кровообіг. Універсальна у своєму роді, її може використовувати будь-який член сім'ї, у будь-якому кріслі або сидінні, у положенні сидячи або лежачи.
Перетворіть своє автокрісло на супермастери для спини! Якщо дорогою з роботи додому, у власному автомобілі, ми часто потрапляємо в корки, і момент релаксу видаляється на довгий час... якщо у Вас є Масажна накидка на крісло Seat Cushion Massage, яка живиться від прикурювача, то ви щаслива людина! Накидка на сидіння Massage seat topper дуже на автомобільному кріслі за допомогою двох гумок. Ви можете використовувати масажну накидку на крісло та в горизонтальному положенні, використовуючи масажну накидку як масажний килимок.
Масажна накидка — це пристрій, за допомогою якого можна ефективно розім'яти м'язи поліпшити кровообіг і роботу нервової системи. Завдяки масажу створюється вплив на біологічно активні точки тіла, у такий спосіб сприятливо впливаючи не тільки на загальний стан організму, але й окремих органів.
Масажна накидка виготовлена з м'якого, приємного на дотик матеріалу. Її можна використовувати для автомобільного, домашнього або офісного крісла. Конструкція масажної накидки ергономічна, що надає масажному процесу додаткового комфорту. Не вимагає багато місця для зберігання.
Особливості:
Універсальний розмір, який прекрасно підійде для крісла в офісі та для сидіння в машині;
Є функція делікатного віброрежиму;
Передбачена можливість регулювати інтенсивність вібрацій;
Невелика вага та компактність у складеному вигляді;
До комплекту входить адаптер для живлення від прикурювача авто.
Характеристики:
Бренд: Massage.
Модель: JB-100D.
Тип: Масажна накидка на крісло.
Тип масажу: Вібраційний.
Кількість програм: 8.
Кількість рівнів інтенсивності: 4.
Кількість роликів: 3.
Напруга: 220/12 В.
Живлення: Мережа, прикурювач.
Функція прогрівання: Є.
Максимальний час роботи: 15 хвилин.
Колір: Чорний.
Довжина проводу автоприкурювача: 150 см.
Довжина проводу: 130 см.
Розмір: 90*44 см.
Вага: 400 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажна накидка |
| Тип масажної накидки | Вібраційна |
| Вид масажного впливу | Інфрачервоне прогрівання |
| Область масажу | Спина, Сідниці, Верхня частина спини, Нижня частина спини, Вся спина |
| Форма | Фігурна |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 4 |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина спинки | 44 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 44 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Ручне програмування | Так |
| Максимальний час установки таймера | 15 хв |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 790 ₴







