-15%

Диспенсер Supretto для сипких продуктів на 6 відсіків
500 ₴
425 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер сипких продуктів допоможе забути про пакети, коробки, банки тощо, зручно зберігати та діставати крупи, чаї та інше.
Особливості органайзера
- Шість секцій поділяються знімними перегородками, що дають змогу окремо зберігати різні суміші та змінювати розміри відділів.
- Прозора стінка також дає змогу миттєво розуміти вміст і залишок.
- Кришка надійно захищає від пилу та бризок.
- Приклади сумісних наповнювачів: пластівці, сухі сніданки, цукор, макарони, горіхи та ін.
- Зручний дозатор дає змогу швидко набирати без розсипання вмісту. Просто підставте лоток під відповідний відділ і натисніть кнопку.
- Диспенсер круп виробляється з харчового пластику, тому безпечний для здоров'я, не має запаху, мало важить і не іржавіє.
- Універсальний і компактний дизайн підходить до кожної кухні.
- Можливе розміщення на столі та підвішування на стіну.
Характеристики дозатора
- Тип: Диспенсер, органайзер.
- Призначення: Сиручі продукти (макарони, гречка, чай тощо).
- Кількість секцій: 6.
- Об'єм: 10-12 л.
- Лоток для набирання: Є.
- Спосіб використання: Настільний, настінний.
- Захист: Від пилу та бризок.
- Матеріал: Харчовий пластик.
- Колір: Прозорий і білий.
- Розмір (Ш× Г× В): 38 × 14.5 × 32 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ємність |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 12 л |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 32 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴







