-22%

Спецовница Spice Spinner Two-Tiered Spice Organizer
400 ₴
312 ₴
- В наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спецовница Spice Spinner Two-Tiered Spice Organizer аксесуар допоможе організувати простір усередині шафи та поліпшити доступ до спецій і консервації. Полиця-органайзер допоможе організовано и удобно зберігати спеції, харчові добавки та ін.
Перевага:
- Вбудовані програвачі дають змогу тримати всі ваші спеції під рукою за допомогою простого обертання.
- Робить усе видимим і забезпечує місце для зберігання вищих предметів.
- Звільніть невикористаний простір у шафах і тримайте все на видноті!
- Унікальна конструкція для економії місця завдяки встановленню врівень із будь-якою шафою або шафою для зберігання до 40 спецій і приправ.
- Ви можете налаштувати місткість комори, шафи або холодильника, а також припасувати під свою шафу.
- Дає змогу легко зберігати дрібніші та більші спеції й багато іншого! Два рівні забезпечують максимальне зберігання.
- Складайте банки та пляшки в холодильник, звільніть простір у ванній і розставте ліки та туалетне приладдя або зробіть столи для рукоділля акуратними та завжди готовими для творчих умань.
Характеристики:
- Місткість: 40 шт
- Глибина: 10,75 дюйма
- Ширина: 13 дюймів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип млина | Механічна |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 162 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Органайзер |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴




