Модульний органайзер на колесах для зберігання одягу на 6 секцій 175х90х45 см
Портативний органайзер для зберігання одягу 0712 — це високоякісна тканинна шафа, яка поєднує в собі елегантний дизайн і практичність. З його допомогою Ви зможете організувати свій простір, зробивши його зручнішим і функціональнішим. Шафа легко збирається, не вимагаючи спеціальних навичок або інструментів, і ідеально підходить для малогабаритних квартир, гуртожитків або тимчасового житла.
Характеристики:
- Тип: Шафа складана
- Матеріал: метал, тканина, пластик
- Розмір: 175х90х45 см
- Кількість секцій: 6
- Кількість коліс: 6
- Колір: коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 175 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Глибина | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | ролети (жалюзі) |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | сталь |
| Фасади | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




