
Камера відеоспостереження Solar Wifi на сонячній батареї TTS-03-White
1 800 ₴
1 350 ₴
- В наявності
- +380 (50) 762-81-16Ника
Камера підтримує двостороннє аудіо, PIR-сигналізацію, високу роздільну здатність 1080P, нічне бачення, віддалене керування. Система живлення камери використовує сонячні батареї низької потужності, літієві акумулятори й інтелектуальне керування, що дає змогу їй працювати повністю в автономному режимі (не використовуються сторонні джерела живлення). Камера має захист класу IP68.
Переваги:
- Не вимагає живлення від мережі (працює на сонячній панелі);
- Камера виготовлена з якісних матеріалів;
- Захист від пилу та вологи;
- Режим нічного бачення;
- Перегляд у режимі реального часу за допомогою мобільних пристроїв
Особливості камери:
- Немає дротів: просте встановлення й автономність. Встановлюється в будь-якому місці будівель і території, позаяк не потрібні зовнішні джерела живлення. Інтелектуальна система моніторингу нового рівня: миттєвий доступ до відео- та аудіопотоків відбувається будь-коли та з будь-якого місця.
- Використання сонячної енергії: повного заряду сонячної батареї досить для роботи камери впродовж 5-6 днів. Така висока ефективність досягається завдяки інтеграції літієвих акумуляторів, сонячних панелей нового типу та розумного режиму очікування.
- Моніторинг живлення акумулятора. Камера має 2 вбудовані літієві акумулятори та живлення від сонячної панелі. Акумулятори можуть використовувати безліч циклів перезаряджання. Є вбудоване сповіщення про низький заряд акумуляторів. За потреби можна також використовувати зовнішню зарядку USB.
- Чудова робота: водостійка та вологостійка, камера може живитися навіть від денного світла, що збільшує термін експлуатації батареї навіть у похмурий або дощовитий день. Не турбуйтеся про погану погоду!
- Дистанційне керування. Користувачі можуть ініціювати моніторинг на відстані, відкривши застосунок для перегляду камер і моніторингу світлин у режимі реального часу. Камера має мультиплатформну підтримку: IOS, Android, Windows.
- Інфрачервона підсвітка для нічного бачення. Камера має вбудовану 8-діодну інфрачервону підсвітку. Довжина хвилі 850 нм, ефективна відстань 15 метрів.
- Зберігання запису на картах пам'яті SD. Для зберігання відео та фото подій можна вставити карту пам'яті SD. Максимальна підтримка карт пам'яті 64 Gb.
- Виявлення PIR. Можна вибрати вмикання/вимикання функції сигналізації виявлення PIR (вторгнення в зону моніторингу). У разі увімкнення функції PIR камера активно передаватиме інформацію про тривогу (вторгнення) на мобільний телефон користувача.
- Відео Dis-net. Якщо немає мережі WiFi, Ви не отримуватимете повідомлення з камери. Під час відновлення під'єднання до мережі відеофайли можна знайти та відтворити з карти пам'яті або хмарного сховища.
- монструм щодо низької потужності заряду батареї. Коли потужність батареї буде занадто низька, система буде повідомляти про це на мобільний телефон користувача.
- Чудовий діапазон приймання сигналу WiFi: діапазон впевненого приймання сигналу становить приблизно 50 метрів.
- Перегляд онлайн одночасно: у систему можна додати кілька камер для моніторингу декількох об'єктів і контролювати їх одночасно кількома користувачами. Система може підтримувати до 4 користувачів для перегляду відео онлайн одночасно.
Скидання камери.
Якщо IP-камера не надсилає повідомлення про під'єднання, то потрібно скинути камеру.
1. Скидання використовується для опускання системи IP-камери, щоб прийняти новий маршрутизатор і під'єднати його. Скидання видалить усі параметри користувача, включно з інформацією про Wi-Fi, пароль доступу, інформацію про сигнал тривоги, інформацію про зони безпеки.
2. Знайдіть отвір для скидання в нижній частині пристрою, а потім, використовуючи голку або шпильку, натисніть на неї понад три секунди, і після звуку «di», має прозвучати команда 'Reset to be defaulted Setting', — скидання камери зроблене успішно.
3. Після скидання можна знову під'єднати IP-камеру до мережі Wi-Fi.
Характеристики:
- Габарити (д х Ш х х г) (мм): 20*15*10cm
- Встановлення: Вулиця/поміщення
- Підтримка операційних систем: Windows 10,Windows 8,Windows 7, Windows XP
- Об'єктив (мм): 3.6 мм
- Роздільна здатність: 1080 P (Full-HD)
- Спрацьовування сигналізації: Протокол передавання файлів світлин, місцева сигналізація
- Технологія нічного підсвічування: Інфрачервоний
- Кут огляду: 90 °
- Мегапікселі: 2MP
- Мережевий інтерфейс: Wi-Fi 2,4 GHz/802.11/b/g,
- Мінімальна освітленість люкс: 0.01LUX
- Живлення: Вбудовані акумулятори, USB
- Підтримуваних мобільних систем: IOS, Android
- Можливість під'єднання: IP/бездротова мережа
- Сенсор: КМОН-матриця
- Тип: IP-камера
- Відстань іК (m): 15M
- Навісний кронштейн: Да
- Фірмова світлочутлива матриця: Sony
- Cлот для карт пам'яті: SD card 8/16/32/64
- Формат стиснення відео: H.264
- Особливі характеристики Waterproof / Weatherproof
- Клас захисту: IP-68
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 70 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 70 град. |
| Загальні | |
| Кут повороту | 70 град. |
| Кут нахилу | 70 град. |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В, Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 350 ₴






