
Автомобільний монітор Rias M-917 TFT 9" для камери заднього огляду з рамкою в підголівник
1 100 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 800-06-87
0508000687- +380 (50) 762-81-16Ника
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Автомобільний монітор для камери заднього огляду 9"
Монітор встановлюється на передню панель автомобіля за допомогою 2 сторіннього скотчу на нижньому боці опори. Опора та корпус монітора з'єднані шарнірно та можна встановити зручний для перегляду кут вертикального нахилу поверхні екрана. До комплекту постачання входить рамка, яку можна надіти на корпус монітора та отримати захисний козирок над екраном.

Монітор можна використовувати для перегляду відео з VCD/DVD. Під'єднання відео від камери та VCD/DVD відбувається через Rca роз'єми.
Монітор показує кольорову картинку та вмикається автоматично, коли є зображення на під'єднаній камері або є відео з VCD/DVD.
На панелі мають кнопки для налаштування.
Натисканням на кнопки викликає й змінює пункти меню:
- яскравість;
- контрастність;
- насиченість;
- режим екрана: 16:9 або 11,9;
- мова меню: вибір, зокрема російська;
- скидання параметрів.
Характеристики:
- Тип виробу: Автомобільний монітор
- Екран: TFT LCD
- Розмір екрана: 9 дюймів
- Роздільна здатність: 800x480
- Розширення: 16:9/4:3
- Відео: NTSC/PAL сумісне
- Відеовхід: 1
- Електроживлення: DC 9-35 В
- Номінальна потужність: 7 Вт
- Вихідна потужність: 0,53 Вт
- Колір: Чорний
- Робоча температура: -10 ° ~ + 50 °
- Температура зберігання: -20 ° ~ + 60 °
- Підтримує DVD, VCD автомобільні камери та інше відеообладнання. З 1 відеовходами, AV2 під'єднується до автомобільної камери заднього огляду, AV1 приєднується до DVD або VCD
- Під час паркування автомобіля заднє зображення з'являється на екрані автоматично.
- Режим роботи через кнопки та пульт дистанційного керування.
- Немає аудіовходу або виходу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип телевізора | В підголовники |
| Виробник | Без бренду |
| Формат екрану | 4:3 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






